?

Log in

No account? Create an account
У віці чи без віку? - liniyka [entries|archive|friends|userinfo]
liniyka

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ archive | journal archive ]

У віці чи без віку? [Nov. 11th, 2011|02:38 pm]
liniyka
[Tags|, ]

Хоч мені фейсбук і не до душі, дещо цікаве для поживи мозку там таки можна іноді надибати. За два дні - другий пост (жж-шний, правда) про вік, красу в віці, почуття стилю та головне, НМД, - про відсутніть віку як такого. Я не задаю собі запитань, чому у нас нема таких розкутих і щасливих ізсередини літніх людей. Та куди там літніх - просто за 45. Відповідь очевидна для мене - у нас і молодих не так багато настільки впевнених у собі. Я не закликаю одягатися мов папуга ( деякі з фото, наведених за посиланням, дійсно трохи театральні), та і взагалі, не в одязі справа, а в потребі бодай трохи відшуковувати в собі індивідуальність. І не треба мені казати про наші економічні проблеми, це відмазки - було б бажання, врешті, є секонди.
А вік у нас тому і відчувається, що люди часто починають думати про нього вже в 22. Спочатку, надаючи собі фори - "ага, раз йому 28, такому успішному везунчику, то в мене ще є купа часу чогось досягти". Потім життя затягує, і вже не солідно якось виділятися, коли всі навколо дорослішають. Ну, а потім, дуже важливе середовище. Відверто кажучи, якщо перенести будь-яку з цих героїнь на Хрещатик, серед людей 'non-smiling country' (С.Коляда), вона справді виглядатиме наче викаблучується.

Вік від 71 до 98 років. Фотограф Ari Seth Cohen

Для ілюстрацій навмисно відібрала найскромніші фасончики, щоб не відволікалися. Головне - як вони себе носять, а не одяг.
Більше, набагато більше - там, де поцуплено

LinkReply

Comments:
[User Picture]From: mangustma
2011-11-11 11:22 pm (UTC)
дуже влучно написано! фоточки - супер!
в европі розумієш, шо існують ще й інші вікові групи окрім молоді, та й не просто існують, а живуть, цікаво живуть...

маю таку подружку, їй 52, звати Оленка Кольорова.

подивитися на неї можна тут:

http://estebanovna.blogspot.com/2011/09/blog-post_10.html

https://sites.google.com/site/nashdnepropetrovsk/o-znamenitostah/olenkakolorova

(Reply) (Thread)
[User Picture]From: liniyka
2011-11-13 05:37 pm (UTC)
дякую!

взагалі, в Парижі мене просто приголомшили люди за 55 - вони дійсно більш двіжушні і розкуті, ніж молоді, тамтешні молоді!!!! Я, звісно, не про підлітків, а порівнюю з 25+.

Ну, про Оленку - це взагалі шок! Я ж із нею знайома! Це давно було, може, вона мене і не згадає, років 11 тому, вона приїздила до своєї подруги, а моєї хорошої знайомої Оленки Турянської до Львова і ми разом ходили на вечірку. Мушу зізнатись, у клюбі Пікассо на неї витріщалися не через вік, звісно, у темряві не розрізниш, а через надто вже колосальну яскравість у порівнянні з аборигенськими чорними шкірянками.
Дякую за такий приємний спогад!
Треба буде вдома фотки пошукати, тоді ще цифри не було)))) Ми фоткались у її рожевій паруці, мені колір пасував, і після того десь через рік я фарбувала волосся на такий самий, а потім ще був жовтий і помаранчевий!
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]From: mangustma
2011-11-15 09:25 pm (UTC)
ухти, прикольна, історія )))
Як я могла забути, шо ВСІ знають Оленку )))
рожевий, жовтий, помаранчевий - вау оце екстрім ))
(Reply) (Parent) (Thread)